تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی از واجبات شروع هر کسب و کاری است. در حال حاضر ویدیو، جذاب ترین فرمت محتوا در بین کاربران فضای مجازی است و میزان محبوبیت آن هرلحظه در حال افزایش است.
طبق آمار یک ویدیو جذاب علاوه بر اینکه درصد تبدیل مخاطب به مشتری را تا 57 درصد افزایش می دهد، با پخش شدن آن در فضای مجازی باعث افزایش بی نظیر شناخت مردم از برند شما (برندینگ) می شود و در نهایت نرخ بازگشت سرمایه بسیار بالایی خواهید داشت. پس ساخت کلیپ تبلیغاتی را در اولویت برنامه هایتان بگذارید!

 

انواع تیزر و موشن های تبلیغاتی

موشن گرافیک

موشن‌ گرافیک از دو واژه «موشن» و «گرافیک» ساخته شده و به معنای ساده، گرافیکی است که دارای حرکت است و برای انتقال پیام از قابلیت‌های هر دو استفاده می‌شود. عموماً در آن‌ها از تصاویر واقعی استفاده نمی‌شود و برای طراحی گرافیک آن از نرم‌افزارهای طراحی گرافیک همچون فتوشاپ و ایلاستریتور بهره می‌گیرند.

تیزر تبلیغاتی رئال

در ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی رئال از محصول یا محل کار تصویر برداری میشود و بصورت روتین شخصی بعنوان معرف در تصویر وجود دارد و یا بصورت بی کلام همراه با موزیک تدوین میگردد تیزر های رئال یا در محل یا جلوی پرده ضبط و تدوین میگردد، معمولا در تایم های 30 الی 60 ثانیه تهیه میشوند.

نمونه های انجام شده